בובת המין של סנ"צ ברק מרדכי: מפקד משטרת פ"ת שלח שוטרים לאיים על מור גרינברג שמסתובבת עם בובת מין

Spread the love

למשטרת פתח תקוה האלימה אין הרבה מה לעשות כי בפ"ת לא קורה שום דבר. חוץ מלעצור גברים גרושים, אפילו מעצרי קנביס אין שם. עיר יבשה ומשעממת לחלוטין. והנה התקבלה קריאה שאישה שמה בובת מין במושב שליד הנהג במכוניתה. מייד הסנ"צ ברק מרדכי הקפיץ שוטרים לביתה של הבחורה, כדי לאיים עליה שלא תוציא את הבובה החוצה. ואנו שואלים: על זה מקבלים השוטרים משכורות, קידום והעלאה בדרגות? הסנ"צ קיבל פרס מצויינות מגלעד ארדן! בפעם השנייה ברציפות: פרס מצוינות למשטרת פתח תקוה

בתמונה: סנ"צ ברק מרדכי שחיפש בובת מין מקבל פרס הצטיינות
בתמונה: סנ"צ ברק מרדכי שחיפש בובת מין מקבל פרס הצטיינות

כתבה של ארצי חלפון במקומון פ"ת mynet

תלונה במשטרה: צעירה מפ"ת נוסעת עם בובת מין שחשופה לעיני התלמידים

מוסד חינוך בעיר הגיש תלונה במשטרה נגד צעירה שגרה סמוך לו. לטענתו, היא מחזיקה ברכבה בובת מין והיא חשופה לעיניי התלמידים. שוטרים שהגיעו לבית אמה איימו שיתנו לה דוח אם לא תסלק אותה. האם נאלצה להיענות לבקשה

מור גרינברג (25) צעירה תושבת העיר שנוהגת להסתובב עם בובת מין לא שיערה בנפשה שהתנהגותה תגרום לעימות בינה ובין המשטרה. מתברר כי תלונה שהגישו נגדה לאחרונה קברניטי מוסד חינוך שסמוך לביתה, וטענו בה שמדובר בתועבה בפרהסיה, הציתה מהומה.

מור גרינברג והתחביב שלה
מור גרינברג והתחביב שלה

הצעירה הססגונית, שכל מטרתה הייתה להתלוצץ, נוהגת להושיב את הבובה ברכבה זה זמן מה, ועד כה לא נתקלה בתגובות שליליות מעוברי אורח, ממשתמשי הדרך או משכנים.שוטרי משטרת פתח־תקוה דפקו על דלת ביתה של אם הצעירה ואיימו לתת לה דוח על הושבת הבובה במושב הרכב החונה סמוך לביתן. כאמור, הסיבה לבוא המשטרה הייתה תלונה שהגיש אותו מוסד חינוך ולפיה הייתה בובת התועבה המונחת ברכב גלויה לעיני כול, ובכלל זה לעיני תלמידים, ולכן נאלצו ראשי בית הספר לדווח למשטרה כדי שתחייב את הצעירה לסלק את הבובה ותמנע את הישנות הדבר.כחולי המדים לא ידעו כיצד להתמודד עם התלונה הלא שגרתית או להסבירה לנשים. הם נקשו על דלת דירת המשפחה ואיימו בדוח אם לא תסולק הבובה מהרכב בשל היותה מצג תועבה.

גרינברג שמעה מאמה את אשר אירע, ניגשה לתחנת המשטרה עם הבובה, שנקראת בפיה "שושי", ושאלה את השוטרים מה פסול בה. "רציתי לדעת על איזה חוק בדיוק עברתי, אבל שום שוטר בתחנה לא אמר לי שעשיתי משהו אסור", היא אומרת. "לשושי אין עדות בולטת שהיא בובת מין מכיוון שהיא לבושה לגמרי. אמי נחרדה ממראה שני השוטרים על סף דלת הבית. כל מה שיכולתי לחשוב לעצמי זה 'מה? למשטרה אין עם מה להתעסק? שוטרים אמורים לטפל בפשיעה ובבריונות במקום להציק למשפחה עובדת, שקטה וטובה'".

לדבריה קיבל הסיפור תפנית מטרידה בגלל התנהלות המשטרה שנענתה לקריאה על גחמה היתולית ולא מזיקה. "אולי זה מסביר את הרגשת הציבור כלפי המשטרה", היא אומרת. "במקום לעסוק באכיפת החוק על חזקים, היא פונה לטיפול באזרחים נורמטיביים ולא מזיקים".

https://petahtikva.mynet.co.il/local_news/article/m_422227

התנועה למען איכות השפיטה בישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.