עו"ס יהודית לוי לשכת רווחה שפירא ת"א מנסה לחטוף תינוקת שנולדה לפני שעות ספורות בבית החולים איכילוב ת"א. הטלפון של חוטפת הילדים יהודית לוי: 052-3510381

Spread the love

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p3VHfi-LC

עו"ס יהודית לוי חוטפת ילדים מלשכת רווחה שכ' שפירא ת"א, עליה פורסם לא מזמן: אזהרת עו"ס יהודית לוי זונה תל-אביבית שמחפשת השלמת הכנסה כמטפלת משפחתית וזוגית למרות שהיא פמינאצית. הטלפון שלה 052-3510381

עו"ס זו לא נרגעת. היא ציידת ילדים ותינוקות מבטן אימן. בשעות אלו, העיתונאי מוטי לייבל, מונע חטיפת תינוקת מאמא שלה בבית חולים ליס, איכילוב ת"א.

עו"ס יהודית לוי שמעה שאמא ילדה תינוקת, וכבר היא התייצבה עם סל-קל בבית חולים לחטוף את התינוקת מרחם האמא, לקחת אותה לאימוץ. כנראה שליהודית לוי יש מדליפנים בבית החולים, או שהיא בעצמה מסיירת שם בבית החולים, בין האמהות היולדות, מרחרחת ומחפשת טרף קל. אם זו המציאות, זה פשוט מחליא ומחריד.

ובכן לפנינו תינוקת שנולדה לאמא, כששני ילדים קודמים שנולדו לאמא הזו, נחטפו כבר על ידי יהודית לוי, מלשכת רווחה שפירא תל אביב. התינוקת שנולדה היא בריאה, ללא פגם, אבל יהודית לוי, לא מאפשרת לאימא להוכיח את האימהות שלה, ומיד הודיעה לאמא שהיא לא יכולה להוציא את הילדה שלה, ושהילדה שלה הוזמנה כבר לאימוץ.

העיתונאי מוטי לייבל, נמצא כרגע בבית חולים ליס, מתעד את האירוע ומונע את חטיפת התינוקת מהאם. עו"ס יהודית לוי כבר הודיעה לאמא שהיא הכינה לה את מלכודת המוות:  ועדה לתכנון טיפול במשפחה (ועדת החלטה) שתתקיים מחר בבוקר בלשכת הרווחה בתל-אביב. עו"ס יהודית לוי, לא נותנת לאמא הזדמנות להתאושש מלידת התינוקת. האמא מדממת ללא הפוגה וחייבת מנוחה ושתייה, אולם עו"ס יהודית לוי לא מאפשרת לאם להניק את התינוקת הבריאה שילדה, ואמרה לאמא "אל תיקשרי לתינוקת. היא כבר הוזמנה לאימוץ. את מוזמנת מחר ב- 08:00 בבוקר לוועדת החלטה בלשכת הרווחה".

כמו שידוע לכולם מי שמגיע לוועדת החלטה, יידרס על ידי המנגנון שישפיל את ההורה עד עפר, ושהתוכנית היא להתיש את ההורה עם אבחונים ואבחנות שימצאו פגמים בהורה מתחת לאדמה, והעיקר להוציא את הילדים מההורים, ולמלא מכסות אימוץ ופנימיות.

אלא שכאן יתהפכו התוכניות לשטן יהודית לוי. בן הזוג של האמא הוא גבר כל כך נחמד, ולא ניתן יהיה להפליל אותו, ולא ניתן יהיה לטפול עליו פגמים. הוא אמנם מבוגר, והתינוקת הזו לא הייתה בתכנון, אבל הוא כבר אבא לארבעה ילדים, אז אי אפשר לקחת ממנו את התינוקת.

ברגעים אלו מדווח לאתר על השתוללות הבהמה יהודית לוי שמנסה להרחיק את העיתונאי האמיץ מוטי לייבל מבית החולים, בטענה שהוא לא קרוב משפחה של היולדת ואסור לו להיות בקירבתה. תירוץ כזה עלוב מזמן לא שמענו.

נמשיך ונדווח לכם ללא מורא.

בינתיים, אתם מוזמנים להתקשר ליהודית לוי, ולאחל לה שכמו שהיא מנתקת ילדים מהוריהם וגונבת תינוקת מאמא שרק ילדה, שכך יקרו לה אסונות. אמן ואמן!

תמונה של השטן יהודית לוי. הייתם הולכים לכלבת השטן הזו לטיפול?

יהודית לוי. משלימה הכנסה
יהודית לוי. משלימה הכנסה

ג'וליה טל

One thought on “עו"ס יהודית לוי לשכת רווחה שפירא ת"א מנסה לחטוף תינוקת שנולדה לפני שעות ספורות בבית החולים איכילוב ת"א. הטלפון של חוטפת הילדים יהודית לוי: 052-3510381

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.