אורלי הררי אמא לילדים חטופי הרווחה: שתי תאומות חטופות ע"י הרווחה טוהר ותהל‎ "הרס נפשות הילדים ומפגשים מצמררים בחדרי קשר"

Spread the love

עוד אמא נחשפת.  אורלי הררי.  לאורלי הררי הרווחה לקחה את הילד כשהיה בן 7 בכיתה ב' מבית הספר וכשנכנסה להריון עם תאומות, עובדות הרווחה חיכו מחוץ לחדר לידה ולקחו גם אותן. הביטו בתאומות האלה, טוהר ותהל, הבנות של ‎אורלי הררי‎.  הרווחה לא הביאה רווחה.  הרווחה הביאה הרס וחורבן.

כל התומכים במאבק להשבתם של ילדיה של אורלי הררי הבייתה, מתבקשים לתמוך כאן: ‎חייבים לעזור לאורלי להשיב את התאומות הביתה

משרד הרווחה דורש מאורלי הררי לשכור דירה בעלות של אלפי ש"ח, אותם אין ביכולתה להשיג ואין ביכולתה לשלם, למרות שהיא עובדת. יוצא איפוא, שהסיכויים של אורלי לקבל את בנותיה ללא דירה, קלושים. מדוע משרד הרווחה שמציב תנאים דרקוניים, איננו נותן לאמא דירת עמידר, כדי שהיא תוכל לאכלס את בנותיה בתוכה?

מיומנה של אמא:

"לא מזמן חזרתי מהבנות התאומות שלי לביקור של שעה וחצי. מרחק הנסיעה הוא כשעה מביתי לשם הלוך וחזור.  כשנפרדתי מהן זאת היתה חוויה הכי אכזרית שקיימת. לא מאחלת לאף אחד או אחת לעבור את זה גם לא לשונאים שלי, ואין לי הרבה.  

אחת התאומות אומרת לי "אמא איפה את גרה, זה רחוק? אני רוצה לבוא אלייך". כשהתקרבנו לסבתא מצד האקס שלי כדי להראות גם להם אותן כי אנחנו מתחלפים בביקור השבועי, הילדה פשוט אחזה בי ולא רצתה ללכת אליהם, חזרה עשתה סיבוב ורצה אלי. הרמתי אותה בידי והיא אומרת לי "אמא", ואמרתי לה "אני אוהבת אותך תיהיי חזקה ילדה שלי ותשמרי על הקטנה".  

יותר לא נוקבת בשמות מפאת הכול 'בדלתים סגורות'. מיומנה של אמא פגועת רוחה כשלוש וחצי שנים!

החזירו לי את התאומות שלי רווחה פושעת…".

"שמעו סיפור לשבת. דיברתי לא מזמן עם הבנות שלי, התאומות בנות שלוש וחצי. להזכירכם, את השיחה השבועית אנחנו מנהלות כל שישי בשבוע, כי ככה קבעה הפקידת סעד.

התרגשתי מאוד, זה מה שמחזיק אותי להילחם בכל הכוח על משפחתי ובנותיי התאומות, וככה התחילה השיחה: היי אמא, היי טוהר, מה שלומך ילדה שלי יפה, הכול בסדר? מה את עושה? קמתי מהשינה ומצירת לך ציור אמא…

ואני מגיבה טוהר, איזה יופי אני אומרת מהצד השני. תביאי לי את הציור שבוע הבא כשאפגוש אותך יפה שלי, אמא אוהבת אותך.

זוהי שיחה קצרה של אולי 2 דקות והיא מחזקת אותי ונותנת לי תמריץ להמשיך ולהילחם על בנותיי.

מכת השטן הרווחה הפושעת שמפרידה כל יום ילדים קטנים מהאמהות שלהן ונותנת להן פרס בכאילו לשוחח איתן פעם בשבוע.

מיומנה של אמא לוחמת. שתפו, הגיבו ופרסמו שכולם ייחשפו לזוועות האלו. עוד שבת ללא הילדות שלי. לא קלה היא הדרך… עוד ארוכה".

בתמונה, האמא אורלי הררי ובנותיה החטופות: טוהר ותהל

ג'וליה טל

One thought on “אורלי הררי אמא לילדים חטופי הרווחה: שתי תאומות חטופות ע"י הרווחה טוהר ותהל‎ "הרס נפשות הילדים ומפגשים מצמררים בחדרי קשר"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.