הפסד צורב לרס"ב שלומי בן דב: הפגנה עם צלב קרס סמלים נאצים ובגדי מחנה ריכוז אינם פלילית – שחרור ללא תנאים למפגין חיים חביבי בש"ע 24886-08-20

Spread the love

כל הכבוד לשופטת דורית פיינשטיין מירושלים אשר שחררה את חיים חביבי ללא תנאים ממעצר. חביבי יצא להפגנות בלפור לבוש בבגדי מחנה ריכוז כשהוא נושא שלט עם סמל צלב הקרס וכיתובים שמשרד הרווחה זה מנגנון נאצי, ומדינת ישראל מחנה ריכוז נאצי. רס"ב שלומי בן דב עצר את חיים חביבי והביא אותו בפני השופטת דורית פיננשטיין להמשך מעצר. השוטר שלומי בן דב טען שהנפת סמלים שקשורים לשואה וסמלי צלב קרס "עלולים ללבות את האווירה". לטענתו זה פלילי. השופטת דורית פיינשטיין לא חשבה כך ושחררה את חיים ללא תנאים.

למי שלא יודע הרווחה התלבשה על משפחת חביבי והרסה להם את החיים. חיים ואשתו נאלצו לבצע אקט של מחאה כאשר התבצרו בכנסית הבשורה וגרמו לתקרית דיפלומטית, אבל כך למעשה זכו לחשיפה תקשורתית. לאחר שהמשפחה כולה הפכה חסרת כל ורדיפות בלתי פוסקות של ציידות האדם ממחלקת הרווחה של ירושלים, מרים בן עטר, רות מטות, שולמית גרסון, דפנה אור, טליה פוזן ועוד אין ספור קרציות סוציאליות, הוא ומשפחתו קיבלו חסות פלסטינית ועברו לגור ברמאללה תחת חסות ממשלת פלסטין.

חיים חביבי מאשים: מערכת המשפט הרקובה והפושעת הרסה את חיינו לחלוטין

משרד הרווחה השטן של העם היהודי, כך מכנה חיים חביבי את משרד הרווחה בישראל

חיים חביבי ניצול שואת כת העובדות הסוציאליות
חיים חביבי ניצול שואת כת העובדות הסוציאליות

התנועה למען איכות השפיטה בישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.