שולמית בלנק יועמ"ש בית יולדות פוריה – גליל פועלת למחיקת כתבות המאשימות עו"סית בג'נוסייד תינוקות

Spread the love

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p3VHfi-V8

העובדה שעובדות סוציאליות בבתי חולים פועלות לחטוף תינוקות מחדרי לידה מאימהות מוחלשות באמצעות עלילות שווא ידועה היטב. מסתבר שבבתי החולים בהן פועלות חוטפות הילדים לא אוהבים כל כך את הפרסומים הללו. הנה דוגמא לעו"ד בשם שולמית בלנק מאיימת על אתר אינטרנט בתביעת דיבה, ותביעות לפיצויים בגין פרסום על ניסיון חטיפת תינוק היישר מחדר לידה.

לא ברור מה מפריע לגברת שולמית בלנק בפרסום זה. נראה שפרסום זה דווקא יכול לשרת היטב את בית החולים בבואו לבקש תקציבים ממשרד הרווחה. די בכך שבית החולים פוריה בטברייה יציג למשרד הרווחה את הפרסום, כדי להוכיח למשרד הרווחה שבית החולים מיישר קו עם מדיניות חטיפת התינוקות, והעברתם למוסדות אימוץ ואומנה, כדי לקבל עוד ועוד תקציבים. לפיכך הפרסום רק משרת את בית החולים, ואם אכן חושבים בבית החולים שחטיפת התינוק היא "טובת הילד" וטובת מטופלי הרווחה, מצופה מעו"ס בית החולים להתגאות במעשיה, ואף להפיץ אותם בכל מקום ובכל הזדמנות.

מדובר בכתבה הזו: אזהרת לידה מחלקת יולדות בית חולים פוריה טבריהאזהרת לידה: עו"סית מחלקת יולדות בית חולים פוריה טבריה מעלילה אי שפיות על. כתבות אלו מתייחסות למדיניות חטיפת התינוקות של עו"סית בית החולים, האחראית על חטיפת התינוקות בבי"ח פוריה.  

2
שולמית בלנק – מומחית לג'נוסייד תינוקות

עו"ד שולמית בלנק ילידת 1974. תושבת עין הנצי"ב. נשואה ואם משריצנית לשישה שרצים. משמשת בתפקיד אחמ"שית הפיקוח על ג'נוסייד תינוקות משנת 2001. משמשת בנוסף גם כחברה ביחידה לניהול סיכונים ואחראית ניטרול זכויות המטופל/ת בבית החולים. בעלת תואר B.A. במשפטים מאוניברסיטת השטן מבר אילן, שנת 1998. בעלת תואר LL.M משפטים ממחראת בר אילן, שנת 2006. זוכת פרס עובד מצטיין/חוטף מזדיין משרד הבריאות בשנת 2009. במסגרת תפקידה מעניקה יעוץ משפטי במגוון תחומים להנהלת המרכז הרפואי ולמחלקות השונות. בין תחומי הייעוץ השונים – חוקי בריאות ורווחה, דיני עבודה, אישור ועריכת הסכמים וחוזים, זכויות החולה וכו'. מטפלת בתיקים המתנהלים בבתי המשפט יחד עם פרקליטות המחוז על מנת להפליל כמה שיותר אזרחים.

חברה, מתוקף תפקידה בועדת הרכישות והמכרזים של המרכז הרפואי.

להלן תזכורת מה הכתבה שעוררה את חמתה של שולמית בלנק.

אזהרת לידה: עו"סית מחלקת יולדות בית חולים פוריה טבריה מעלילה אי שפיות על יולדת אתיופית חד הורית כדי לחטוף ממנה את הילוד

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p3VHfi-V2

מדובר בבחורה צעירה יוצאת אתיופיה, בהיריון, בת 20 שנה. בילדותה הוצאה ח' ממשמורת הוריה ונשלחה לאימוץ אצל עובדת סוציאלית, שהתעללה בה ובגיל 6 שנים הודיעה שהיא לא מעוניינת לגדל אותה ושלחה אותה למשפחות אומנה שונות. למרות החיים הלא קלים שעברה ח', נותרה בריאה ואיתנה בנפשה. ח' עובדת בשירות הוטרינרי בטבריה כמושיעת חיות.

ביום שישי (22/7/16), ח' מלווה בחברתה הגיעה למחלקת יולדות בבית חולים פוריה בטבריה, עם צירי לידה, ללדת את בנה בכורה.

מסיבה לא ברורה, הוזעקה ביום שבת עובדת סוציאלית של מחלקת היולדות, אמרה לח' שלתחושתה היא צריכה לראות פסיכיאטר, והיא נראית לה מעורערת בנפשה, והציעה לה טיפול תרופתי.

ח' הודיעה לעו"סית שאין לה שום בעיה נפשית. היא לא מעורערת. יש לה צירי לידה וכאבים הנובעים מכך, ולאור התגובה של העובדת הסוציאלית, היא בכלל לא מעוניינת ללדת בבית חולים זה, ומבקשת להעביר אותה לבית חולים אחר.

בתום השיחה של ח' עם העו"סית, נכנסה אחות לחדרה של ח' ושאלה אותה אם היא רוצה כדורים פסיכיאטריים. ח' אמרה לה שהיא לא משתמשת בכדורים פסיכיאטריים, ולא ברור על סמך מה היא מציעה לה כדורים, כשאינה רופאה ואינה מוסמכת בכלל להציע לה כדורים.

העוסית של בית חולים פוריה, זיהתה את ח' כפגיעה, בכך שניתן לחטוף ממנה את הילוד בקלות, עקב היותה צעירה, חד הורית, יוצאת אתיופיה. העו"סית הודיעה לח' שמחר בבוקר יעשו לה "ועדת הערכה פסיכיאטרית", כדי לדעת אם היא כשירה לטפל בתינוק שלה.

העו"סית פנתה בשלב הראשון לפסיכיאטר של בית החולים פוריה, איתו היא עובדת במשך שנים. בשלב השני הודיעה העו"סית כי היא תפנה למחלקת הרווחה בעיר, כדי להוציא צו לתפוס את התינוק מרחם אימו.

מדובר בשיטות עתיקות וידועות, בהן משתמשות העובדות הסוציאליות המושחתות של רשויות הרווחה לחטוף ילדים מהוריהם ולסחור בהם, החל מתקופת חטיפת ילדי תימן מזרח ובלקן בשנות החמישים, טיפולי רנטגן רצחניים נגד ילדי יוצאי צפון אפריקה, פרשת הגזזת, ועד ימינו אנו משנות השבעים ואילך, בהם חוטפות העובדות הסוציאליות על פי חוות דעת מכורות מראש ילדים מאלפי הורים כדי לסחור בהם במוסדות הרווחה ואימוץ. מדובר בדרך כלל בהורים על רקע אתני מסויים, כגון יוצאי אתיופיה, יוצאי מזרח אירופה או במצב סוציואקונומי מסויים כגון חד הוריות, ילדי הורים גרושים וכולי.

התנהגות עובדת הסוציאלית של בית החולים פוריה מחלקת יולדות, מדיפה ריח רע של סחר בעוברים טרם נולדו. התנהגות העו"סית של בית החולים פוריה מחלקת יולדות, מדיפה ריח של ג'נוסייד מתוכנן, שהרי היולדת היא מרקע אתני יוצאת אתיופיה והבן כפי הנראה ישלח לאימוץ ויועבר לאוכלוסיה אחרת, סביר להניח שאינה יוצאת אתיופיה. דבר זה נחשב בעיני האו"ם ג'נוסייד (רצח עם).

העובדת הסוציאלית החלה מיד בתפירת תיק נגד ח' בשיטות המקובלות לעובדות סוציאליות ופקידות סעד לתפור תיק נזקקות לאימוץ נגד הורים הנראים בעיניה כטרף קל.

מדובר בניסיון חטיפת תינוקת שטרם נולדה. כמו שיש לידה שקטה. כך יש חטיפה שקטה.

ח' מיוצגת על ידי עו"ד ורדה שטיינברג, שתדאג להשאיר את התינוק בזרועותיה של האם.

0001

ג'וליה טל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.