עו"ס איריס אשל לשכת רווחה פתח-תקווה העבירה דיווחים כוזבים לבית המשפט על אבא: "מדיווחי הגן עולה האב לא זמין לילד ולא נושא בנטל ההורים". הגננת:" אני לא יודעת מאיפה היא המציאה את זה. אותי היא לא שאלה"

Spread the love

עו"ס איריס אשל, פק"ס לסדרי דין מלשכת רווחה פתח-תקווה, ידועה כשקרנית פתולוגית, מתנשאת ושחצנית. בתיק שלפנינו, היא הוציאה דיווח שקרי לבית המשפט ובו כתבה: "מדיווחי הגן עולה, האב לא זמין לילד ולא נושא בנטל ההורים". האבא שהוא אב במשמורת משותפת נדהם מהדיווח השקרי, ושאל את הגננת האם היא העבירה דיווח כזה. הגננת השיבה, שאף אחד לא פנה אליה, ולו היו פונים אליה, הייתה מדווחת על מעורבתו הפעילה של האב בגן, וזמינותו לילד שלו ככל שנדרש. הגננת הוסיפה ואמרה: "ממש מוזר שהיא כתבה דברים שלא היו ולא נבראו. אולי היא התבלבלה עם מישהו אחר? אף לא אחד מהרווחה פנה אלינו". הסייעת גם היא מסרה, כי אף אחד לא פנה אליה והכתוב בתסקיר העו"ס בכלל לא נכון.

השקרים של איריס אשל לא נגמרים רק בתיק של האבא שבנו מתחנך בגן טרום-טרום חובה.

בתיק אחר, היא כתבה על אבא שהוא היכה את בנותיו באכזריות, ובתאריך שהיא נקבה והוציאה את התסקיר, האב היה באותה עת במלחמת צוק איתן, ודיווח לבית המשפט, כי יש לו 2 בנים. בתיק נוסף, היא כתבה שהאבא מתגרה מבתו התינוקת באמבטיה והמליצה שהאבא יראה את הילדה תחת פיקוח במרכז קשר. איריס אשל היא שונאת גברים באופן קליני, סובלת מתסביך קנאת פינס. בעברה הייתה זונה ומכרה את הגוף שלה תמורת 35 ש"ח לשעה במכונים בתחנה המרכזית. שם פגשו אותה נשות ארגון סלעית לשיקום זונות ושיקמו אותה כעובדת סוציאלית בלשכת רווחה פתח-תקווה, מאז היא נוקמת בכל מי שיש לו איבר מין זכרי.

כידוע העבודה הסוציאלית "מקצוע" לבהמות פרזיטיות, בדרך כלל עם IQ של חילזון. מדובר בזבל של הזבל של האוניברסיטה, נשים רעות שלא יכלו להתקבל לשום פקולטה ששווה משהו, בגלל ציונים נמוכים, ומנת משכל זעומה. נשים כמו איריס אשל עוברות חינוך מחדש, שהחברה זקוקה להן לעשות "עבודת קודש" בשם מקצוע העבודה הסוציאלית, ושהן יודעות יותר טוב מהציבור מה הצרכים של הציבור. בשם עבודת הקודש הזו הן מנתקות ילדים מאבות, משקרות בכל הזדמנות, טופלות עלילות על נשים חלשות ולוקחות מהן את הילדים לאומנה ופנימיות ועוד מקבלות בונוס אישי על כך. המקצוע הזה פרזיטי ואינו תורם גרוש למדינה. להיפך מדובר בבזבוז עצום של משאבים על טיפולים, הדרכות, אבחונים והזנת תעשייה שלמה של פרזיטים שמפרנסים מיצירת מצוקות בציבור, כדי להצדיק את קיומן. מי שמגיע אליהן בבקשת עזרה לא יודע שתפקידן לחסל אותו עד דק, כדי להצדיק המשך טיפולים למשך שנים, והמדובר בטיפולים שלא שווים שום דבר. מנציחים את העוני והנזקקות.

מקצוע העבודה הסוציאלית דורש אישיות של בהמה, ניבזיות, נרקיסיסטיות. מדובר בכלבות שטניות שמתאים להן לשמש כסוהרות בטרבלינקה.

איריס אשל בהמה סוציאלית עם מנת משכל זעומה
איריס אשל בהמה סוציאלית עם מנת משכל זעומה

ג'וליה טל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.