מתן שירותים ציבוריים בסטייל של וואחשה ע"י יסמין גנדלמן מהנהלת בתי המשפט: "הציבור יישק לי בתחת ופנייתך מוצתה"

Spread the love

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p3VHfi-FF

ישנם עובדי ציבור הקשובים לציבור ועושים מלאכתם נאמנה. גם בהנהלת בתי המשפט, על אף הביקורת נגדה, יש אנשים טובים ומוצלחים העושים מלאכתם נאמנה. אבל כמו בכל בוסתן תפוחים, לפעמים יש תפוח רקוב. והתפוח הזה שמה בישראל יסמין גנדלמן.  זאת עו"ד מליגה ז' שלא מצאה לה עבודה בשום מקום נורמלי, ואיכשהו הצליחה להתברג לתוך הנהלת בתי המשפט, שם היא איננה מוצאת את מקומה, היות והסטנדרטים של שירות הציבור הם ממנה והלאה. גנדלמן חושבת שההנהלה היא מקום עבודה סובייטי ושתפקידה להדוף את הפונים אליה בכל דרך אפשרית, ובכל תירוץ אפשרי.

מבחינה קלינית פרודיאנית אפשר לתרץ את מעלליה באפיון אישיות על רקע חיים קשים בבית הוריה, חיי מצוקה, חוסר תשומת לב, ילדות קשה, אי התבלטות בקרב הבנים, וכנראה גם ליקויי קנאה פאלית קשה. מבחינה סוציאלית הנ"ל מאופיינת בחוסר יכולת לעבודה בצוות, קווי אופי נרקיסיסטיים, ובעיות הרטבה בלתי מווסתת ולא רצונית. הכל כמובן נכון לכ- 20 ימים מתוך מחזור של 24. בשאר הימים הנותרים ימי המחזור, מדובר באחת שכואב לה הפות, והיא נתונה להתפרצויות זעם שחבל על הזמן. מסכנה. כולם יודעים שליסמין גנדלמן יש בעיות וסת. Code Red. אסור להתקרב אליה.

המקרה הבא ימחיש את האמור. פנה אליה אזרח וביקש מידע. כנותנת שירות ציבורי עליה לספק את המידע. אבל לא.  מדובר בגנדלמן. וואחשה מהסרטים. וואחשה וואחשושית שאלוהים ישמור.

לדברי מכריה של יסמין גנדלמן "היא חלאה מתנשאת המועסקת בהנהלת בתי המשפט, הידועה כאישה סדיסטית ממורמרת שכוח השררה עלה לה כמו שתן לראש". גנדלמן המשועממת התערבה בבקשה שהגיש י"ס, מתכנת בכיר, לקבלת מידע לפי חוק חופש המידע מהגב' שרון סבן ספראי. להלן תוכן הבקשה:

"שלום רב, אודה לקבלת מקור ההסתמכות החוקי אשר לטענת הנהלת בתי המשפט אוסר על הציבור (שאינו עוה"ד) להקליט דיונים משפטיים. לא למותר לציין כי לא מצאתי אזכור בנדון בחוק בתי המשפט, והמקרה המשפטי היחידי שאני מכיר שבו סוגיה זו עלתה לדיון משפטי (פרשת עו"ד שמחה ניר) עסקה בנושא בו צד שהינו עו"ד ביקש להקליט את הדיון.

לא למותר לציין כי כללי האתיקה של לשכת עוה"ד אשר אוסרים על עו"ד הקלטה של הצד שכנגד, אינם חלים על אדם מהיישוב, ולפיכך אף פסה"ד בעניינו של עו"ד שמחה ניר אינו רלוונטי בסוגיה.

יוער כי בהתאם לחוק חופש המידע, בקשה לקבל נוהל / חוק אמורה להיות פטורה מתשלום אגרה. תודה רבה.

הבקשה שהגיש מר י"ס

בתגובה נענה ע"י ספראי: "הנוהל מהווה מקור הסתמכות חוקית".

על כך השיב י"ס לספראי: "תודה על המענה, אך הנוהל לא מהווה מקור הסתמכות חוקית. ככל הידוע אין להנהלת בתי המשפט סמכות חוקית למנוע הקלטת שמע על ידי אדם שאינו עורך דין. יתרה מכך, חוק בתי המשפט כולל במכוון סייג האוסר צילום מצד אחד, אך מצד שני מתיר הקלטת שמע. לפיכך אודה לקבלת הבהרה מהאגף המשפטי של הנהלת בתי המשפט."

לתדהמתו של י"ס, הוא קיבל תגובה מהחלאה יסמין גנדלמן, סמרטוטה פרזיטית שאין לה סמכות כלל להשיב לפנייה שלא בוצעה אליה, ופצצת הסירחון כתבה בדוא"ל פנימי את התגובה:

"היי שרון,

אני סבורה שיש להשיב לו כי פנייתו לפי חוק חופש המידע נענתה ועל כן מוצתה. ככל שהנו חפץ לקבל הבהרה כלשהי מהאגף המשפטי של הנהלת בתי המשפט עליו לעשות כן בדרכים המקובלות ולא באמצעותך. אשמח אם תעבירי אליי עותק מהטיוטה. יסמין"

יסמין גנדלמן

במקום להשיב לאזרח הפונה בשאלה פשוטה לקבל מידע בסיסי, הפקידה יסמין נהגה במשוא פנים ויוהרה, כאילו היא האליטה ואל לו לאזרח להפריע בשאלות.
המערכת שואלת: האם ישנן נסיבות מקלות להתנהגותה המחפירה של גנדלמן יסמין? האם במקרה ה- 14/12/2015 היה יום וסת? האם שחלותיה בייצו? האם באותו יום סבלה מהתפרצות של תסביך קסנדרה? האם מישהו הטריד אותה מינית באותו יום? האם הייתה בדיאטה וסבלה מרעב? האם לקחה כדורים נרקוטיים? מה קרה לה? מדוע היא "סבורה" שהפנייה מוצתה? מה עוד היא "סוברת"? אנו סבורים שמקומה בלשכת התעסוקה הקרובה לביתה. יפה שעה אחת קודם. לא תזיק לה גם שאכטה טובה על מנת להקל על מכאובי נפשה, וכמובן שתצא להשלמת הכנסה.

Untitled

ג'וליה טל

One thought on “מתן שירותים ציבוריים בסטייל של וואחשה ע"י יסמין גנדלמן מהנהלת בתי המשפט: "הציבור יישק לי בתחת ופנייתך מוצתה"

  1. לראשונה מיזה שנים אני קוראת את הפוסט ונקרעת מצחוק אכן תיאור מדוייק השאלה
    היא מי ירצה בכלל לגעת באישה דוחה כמוה אך שווה לה לנסות זה תפור עליה וכך
    נתפטר מפסיכופתית סוציומטית עם בעיות אנטי חברתיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.