עו"ד צ'רלי בוזגלו הגיש לביהמ"ש תצהיר כוזב עליו חתומה עו"ס אתי דור דוברובינסקי

Spread the love

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/pxMec-3nX

עו"ד צ'רלי בוזגלו הגיש תצהיר כוזב לשופטת ביהמ"ש המחוזי ת"א רות לבהר שרון – כשהוא דורש למחוק לעיתונאית לורי שם טוב, את הערעור שהגישה נגד פקידת הסעד אתי דור דוברובינסקי.

בוזגלו הגיש לבית המשפט תצהיר מטעה וכוזב ביודעין, כשפקידת הסעד אתי דור דוברוניסקי, מרמה את השופטת רות לבהר-שרון בטענה שהעיתונאית שם טוב לא שילמה עירבון. מדובר בתצהיר מפוברק, שכן אתי דור עם עו"ד צ'רלי בוזגלו נכחו בדיון שהתקיים במעמד הצדדים בו ניתן פסק דין במעמד הצדדים וכבוד השופטת עופרה צ'רניאק פסקה ביום 11.5.15 בתיק ע"ר 35760-04-15: "יש מקום לפטור את המערערת מהפקדת הערבון".

פסק הדין של כבוד השופטת עופרה צ'רניאק מיום 11.5.15 ע"ר 35760-04-15, מצ"ב בקובץ pdf.

אתי דור דוברובינסקי הגישת תביעת לשון הרע כנגד העיתונאית לורי שם טוב, יעקב בן יששכר ואתר התנועה למען עתיד ילדינו, שם טענה כי קראו לה "נאצית" וגם "חוטפת ילדים".

נועה גרוסמן מביהמ"ש שלום ת"א, פסקה לאתי דור דוברובינסקי את מלוא סכום התביעה, כשהיא מתעלמת מהנזקים הבלתי הפיכים שנגרמו לעיתונאית לורי שם טוב, ושפקידת הסעד היא זו שפעלה באופן בלתי חוקי, גם בדיעבד, כדי להכשיר מעשים חמורים שביצעה. גרוסמן התעלמה מהראיות ולא נתנה שימת לבה לרקע הדברים שהעיתונאית היא הקורבן ולא התוקף. העיתונאית הותקפה על ידי גרושה שזכה לשיתוף פעולה שערורייתי ובלתי חוקי מצד פקידת הסעד אתי דור דוברובינסקי, שלא טרחה לתקן את שעיוולה גם לאחר שנוכחה כי הילדים של העיתונאית נלקחו ממנה שלא כדין.

בתיק זה לא הוכיחה פקידת הסעד ולו עובדה או ראיה אחת. היא לא הביאה עדים, לא הוכיחה נזק שנגרם לה. שום כלום. היא עמדה בבית המשפט, וכפי שהיא רגילה לשקר כמו בתצהיר כוזב זה שהגישה, כך היא עשתה מול גרוסמן.

אתי דור דוברובינסקי פעלה יחד עם עו"ד צ'רלי בוזגלו, בדרכי רמיה ובניסיון להטעות את השופטת לבהר-שרון, וללא חשש היא הגישה תצהיר הכולל דברי כזב, וכל זאת בניסיון להביא לדחיית הערעור שהגישה העיתונאית.

אתי דור דוברובינסקי ניצלה לרעה את הליכי בית המשפט, והעלתה טענות שלא קשורות כלל לערכאת הערעור.

תגובת העיתונאית לורי שם טוב על תצהיר שקרי שהגיש עו"ד צ'רלי בוזגלו, עליו חתומה עו"ס אתי דור דוברובינסקי:

תגובת העיתונאית לורי שם טוב על תצהיר כוזב שהגיש צ'רלי בוזגלו עליו חתומה עו"ס אתי דור דוברובינסקיתגובת העיתונאית לורי שם טוב על תצהיר כוזב שהגיש צ'רלי בוזגלו עליו חתומה עו"ס אתי דור דוברובינסקי תגובת העיתונאית לורי שם טוב על תצהיר כוזב שהגיש צ'רלי בוזגלו עליו חתומה עו"ס אתי דור דוברובינסקי תגובת העיתונאית לורי שם טוב על תצהיר כוזב שהגיש צ'רלי בוזגלו עליו חתומה עו"ס אתי דור דוברובינסקי תגובת העיתונאית לורי שם טוב על תצהיר כוזב שהגיש צ'רלי בוזגלו עליו חתומה עו"ס אתי דור דוברובינסקי

התצהיר השקרי שהגיש עו"ד צ'רלי בוזגלו, עליו חתומה עו"ס אתי דור דוברובינסקי:

1.11.15-page-0011.11.15-page-002 1.11.15-page-003 1.11.15-page-004 1.11.15-page-0051.11.15-page-006 1.11.15-page-007

ג'וליה טל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.