הכירו את עו"ס נינה מזרחי שפוטרה מבית שבתי לוי חיפה לאחר ששני ילדים בטיפולה מתו מחנק מאכילת נקניקיה שלא נחתכה בהתאם לגילם

Spread the love

בתמונה זו מככבת אחת הנשים השנואות ביותר בחיפה, עו"ס נינה מזרחי, מי שעבדה בבית שבתי לוי הידוע לשמצה בחיפה. אישה זו גרמה למותם של שני ילדים שמתו מחנק, לאחר שנתנה להם לאכול נקניקיות שלא נחתכו בהתאם לגילם.

אמא שהיתה רואה את הבת שלה, בבית שבתי לוי, תיארה אותה כך: מדובר במפלצת גסה ובהמה. כל הזמן היא צורחת ועצבנית. שונאת ילדים בטירוף. מתתי מפחד ממנה. הילדים רק היו רואים אותה היו בהתקף חרדה. היא נהגה לצבוט לילדים בפטמות, וממש התעללה בהם. סדיסטית מפלצת זו, אמרה לי, שהיא תכתוב מכתב לשופטת הנוער, שאני כשירה לארח את הילדה שלי בביתי. כשביקשתי את המכתב המובטח והיא סירבה, אמרתי לה שהיא נאצית ושהיא מחוללת שואה שניה להורי, שניצלו מבורות המוות של הנאצים. בתגובה היא ביטלה לי את כל המפגשים בבית שבתי לוי, ואמרה שהילדה שלי תימסר לאימוץ. ניהלתי מלחמת חורמה להוציא את הבת שלי משם.

לימים נודע לי מהאימהות המסכנות שנאלצות להיות שם בצינוק של 1 מ' על מ', שפיטרו אותה, לאחר ששני ילדים מתו. ילדה בת שנתיים וילד בן 4 שנים מתו, לאחר שהיא נתנה להם לאכול נקניקיות, בלי שהיא פרסה אותם לאורך. הם מתו בחנק. נינה מזרחי, הודיעה באדישות להורים של הילדים, שהם נמצאים בבית חולים והיא לא יודעת מה הסיבה, בעוד שהסיבה היתה: היא. פשוט רוצחת.

כבר שנים שהנבלה הסרוחה עו"ס נינה מזרחי התעללה באימהות. מסתבר שרוחו של דר' מנגלה מהרמפות של מחנות ההשמדה הפולניים לא מפסיקה להשתבט בתוך גופן של פקידות הסעד ועובדות הרווחה הישראליות. שוב ושוב עלו תלונות על נינה מזרחי מחיפה. מדובר בשנים על גבי שנים של התעללות, ניתוק ילדים מאימהותיהם, בהמתיות טוטלית, התאכזרות קרנפית, וחזירות, והכל באישורה ועידודה של דיצה חטב, שאריות זבל ממזבלת חירייה.

נינה מזרחי שיוצרה מזרע עמלק נחננה ביכולת לשקר על ימין ועל שמאל בלי למצמץ. הכלבה הזו רק רואה אמא, מייד מציעה לה לוותר על הילדים שלה, ואחר כך היא ניגשת למשטרת ישראל ולהתלונן על איומים כלפיה שלא היו והכל כדי להפריד בין האמא המסכנה לילדיה.

בתיק שהתנהל בעפולה, השופט יוסי בן חמו כתב עליה:

"לגבי עו"ס נינה מזרחי אינני בטוח שהתנהלותה של העו"ס היתה ראויה ובהתאם לנהלים, לא היתה פניה של בית המשפט לעו"ס להגיש דוח או תסקיר כלשהו, והיא גם לא הוזמנה על ידי בית המשפט להעיד. בכל זאת, מצאה לנכון להגיש "דוח סוציאלי", מתוך ידיעה שהדוח הזה נועד לשימוש בהליכים לאימוץ הילדה".   

בתביעה אחרת, גבר גרוש תבע אותה בגין מעשיה הנפשעים:

ש"ש נ' נינה מזרחי. בתיק אחר היא העידה שהיא ראתה את האמא עם פטיש, ובכלל לא היה פטיש.  בתיק אחר הסבירה נינה מזרחי, מדוע היא נזכרה מאוחר מאוד להתלונן (המציאה את כל העלילה), "כי התעכבה עם הגשת התלונה למשטרה כיוון שלא רצתה להתסיס את האמא".

הורים יקרים: אל תתקרבו לנינה מזרחי.

לא ברור מי הפליץ את השטן הניבזי הזו לאוויר העולם, אבל ברור שתועלת ליקום היא לא מביאה. מקום טוב שמור לה בדיוק לאן שדר' יוזף מנגלה הגיע.

נינה מזרחי החלום הרע של כל ילד
נינה מזרחי החלום הרע של כל ילד

נינה מזרחי הזו אחראית לשואה, שואת הילדים שציידות הרווחה צדים אותם תמורת בונוסים במשכורת. היא, נינה מזרחי, כמובן תסביר שבית שבתי לוי בחיפה, הוא מקום נפלא, אבל גם התנורים באושוויץ היו מקומות נפלאים: פאר התעשייה הגרמנית בשנות ה- 40. אישיות מחליאה ודוחה. בהמה שנבראה בצלמו של השטן.

פוסט זה נכתב לעילוי נשמתם של שני הילדים הקטנים שנפטרו, אשר נינה מזרחי גרמה למותם.

הביטו בתמונה: כך נראו גם הנשים במדי SS על הרמפות בטרבלינקה שעשו סלקציות, והסלקציות הללו מתרחשות יום יום פה בישראל. כנראה שהיהודים הם עם שאוהב שואה, שכן יהודים בישראל מחוללים שואה כלפי יהודים אחרים, ונשים כמו נינה מזרחי עוד רוצות שימחאו להן כפיים.

נינה מזרחי חוטפת ילדים מבית שבתי לוי
נינה מזרחי חוטפת ילדים מבית שבתי לוי

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p26Mx4-3wL

ג'וליה טל

2 thoughts on “הכירו את עו"ס נינה מזרחי שפוטרה מבית שבתי לוי חיפה לאחר ששני ילדים בטיפולה מתו מחנק מאכילת נקניקיה שלא נחתכה בהתאם לגילם

 1. A note paraphrase , translation in english on this alleged tragic case of neglect , carelessness if not manslaughter or murder… which I put in facebook group — en.fathersrights.il
  Another black hole of the Israel Social Services Ministry. To read about the "Shabtai Levy House" in Haifa, a so-called therapeutic hostel for children, is like opening a stink-bomb.
  – Among the horror stories is that two preschool children, a 2-year old girl and a 4-year old boy, died from asphyxiation because they were fed hot dogs by the former senior social worker Nina Mizrahi.
  – Note I found mention of this only in our reform blogs and not in press or by government. Could their be a court order forbidding the mention of this tragic case of neglect if not worse? Two small children choked to death in the social services long-term care center, which is next door to the Bnai Zion hospital in Haifa. Is the system protecting itself here?
  – The report is based on testimony of a mother who resided in the hostel. The social worker who fed the infant and preschool children large hot dogs or whole sausages (not cut up by length and breadth into little pieces according to the rules) was Nina Mizrahi. A caretaker known to Haifa families shoe described her as very harsh and malevolent to the wards, the children and their parents. I should be noted that before working at the Social Services, Nina Mizrahi was at one time the coordinator of Isha La'Isha the Haifa Feminists Organization. Today she drives a taxi.
  * Through false, incited, biased, perjured, distorted data, the social services inquisition de-legitimizes, dehumanizes, demonizes parents in order to remove their children. Courts rubber stamp children's abduction and placement into the incompetent, dangerous, malevolent, neglectful hands of indoctrinated caretakers.
  The slogan is for the "benefit of the child", but the agenda is anti-children, anti-family, anti-fathers anti-mothers.
  – The Israel social services family justice system is corrupt, bent and broken. It does much more evil than good.
  on "Beit Shabtai House" see a description by an NGO in the system – http://www.ruachtova.org.il/organizations/2043

 2. למטה קישורים אחדים נוספים על אותה נינה מזרחי.
  זה פשע נורא לחטוף ילידם מביתם, מהאבות והאמהות שלהם ולהפקיר אותם במוסדות שרותי רווחה ובידי מפלצות מגדריסטיות כמו נינה מזרחי.
  מתי זה קרה? האם יש איסור פרסום על מקרה אובדן שני ילדים בהשגחה המלאה של מעון שבתאי לוי? בינתיים למצאתי גוגל ידיעה באסון הנורא פרט לידיעות בבלוגים של פעילים שלנו נגד רווחה.
  איך שני ילדים קטנים חסרי ישע יכולים למות בחנק במוסד משרד הרווחה באמצע העיר חיפה, בשנכונת ביה"ח בני ציון? הרי על תזונת ועזרה ראשונה של ילדים קטנים יש המון מידע. למשל
  http://www.wizo.org.il/Children-feeding/Article39.aspx
  >חנק ממזון- איך להמנע?: מאכלים קטנים, עגולים, חלקים או קשים מסוכנים לבני פחות מ- 5 שנים, כיוון שהם עשויים לגרום לחנק. השתדלו להימנע או להיות זהירים כשאתם מגישים גזר, מלפפון, ענבים ודומיהם. … נקניקיות ונתחי בשר – נקניקיות יש לחתוך לאורכן ואז לרוחבן כך שלא יווצרו טבעות. נתחי בשר יש לחתוך לחתיכות קטנות הניתנות ללעיסה.<
  ועוד דוגמה:
  http://www.tipa.co.il/articlePage.asp?articleId=429
  עזרה ראשונה לתינוקות ופעוטות: טיפול במקרי חנק: כיצד לפעול במידה וחלילה ארע מקרה של חנק? – מערכת טיפת חלב ברשת
  אני לא יודע איזה ההשכלה והכשרה נינה מזרחי רכשה כדי לעבוד עם ילדים. מה שברור נינה פמיניסטית מקצועית המתפרנסת ממגדר. נינה מזרחי שימשה בתפקיד רכזת כללית של הארגון אשה לאשה – מרכז פמיניסטי חיפה. אף קיים אוסף מכהונתה בארכיון לפי הדף "ארכיון פמיניסטי: אשה לאשה " ידע-ומחקר—ארכיון באתר http://isha.org.il http://goo.gl/p8MJKF
  ראו קטע שכתבה בדף ינואר-פברואר 2010 בHaifa Feminist Center "הירהור על מילים" בדף 4 (הנייר סובל הכל) http://goo.gl/u2Dwxt
  כמו כן נינה ערכה או השתתפה ב- 2 ספרים בתחום המגדר , אחד במימון ש"ס (לפי הקטלוג ULI )
  .* אשה במזרח, אשה ממזרח :סיפורה של היהודייה בת המזרח /עורכים טובה כהן, שאול רגב. 2005 http://goo.gl/7N5ePl
  * ‬ ‫ לאחותי, פוליטיקה פמיניסטית מזרחית /עורכת: שלומית ליר. 2007‬ http://goo.gl/kQjZPX
  * קישור אחרון לדף שלה בFB
  https://www.facebook.com/people/נינה-מזרחי/814239381
  אני מקווה שהמשפחה תובעת את בית שבתאי לוי על מות ילדיהם. על משרד רווחה לקחת אחריות ולפטר עוד אחראיים לרצח ילדיהם וגם לפרסם את שמות המנהלים האחראיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.