לשכת רווחה קרית שמונה חטפה ילדה מאימה בגלל דיווחי שכנים

Spread the love

הכתבה "נלקחה מחיק אימה", מספרת את סיפורה של האמא שני, תושבת קריית שמונה. האמא סובלת מהטרדות בלתי פוסקות של שירותי הרווחה, הפועלים בבריונות ושרירות לב כנגדה, ועושים הכל כדי להוציא את ביתה ממשמורתה. בכתבה נכתב כי האמא מטופלת על ידי משרד הרווחה, אולם בפועל, האמא לא קיבלה ממשרד הרווחה שום סיוע או טיפול כלשהו. הטיפול של הרווחה הוא איומים והוצאת הילדה ממשמורת האם, תוך כפייה וחיוב האם לקבל טיפולים פסיכיאטריים שאותם היא לא ביקשה.

כידוע העבודה הסוציאלית הוא "מקצוע" לבהמות פרזיטיות, בדרך כלל עם IQ של חילזון. מדובר בזבל של הזבל של האוניברסיטה, נשים רעות שלא יכלו להתקבל לשום פקולטה ששווה משהו, בגלל ציונים נמוכים, ומנת משכל זעומה. נשים כמו העו"ס עוברות חינוך מחדש, שהחברה זקוקה להן לעשות "עבודת קודש" בשם מקצוע העבודה הסוציאלית, ושהן יודעות יותר טוב מהציבור מה הצרכים של הציבור.

בשם עבודת הקודש הזו הן מנתקות ילדים מאבות, משקרות בכל הזדמנות, טופלות עלילות על נשים חלשות ולוקחות מהן את הילדים לאומנה ופנימיות ועוד מקבלות בונוס אישי על כך.

מקצוע העו"ס פרזיטי ואינו תורם גרוש למדינה.

להיפך מדובר בבזבוז עצום של משאבים על טיפולים, הדרכות, אבחונים והזנת תעשייה שלמה של פרזיטים שמתפרנסים מיצירת מצוקות בציבור, כדי להצדיק את קיומן.

מי שמגיע אליהן בבקשת עזרה לא יודע שתפקידן לחסל אותו עד דק, כדי להצדיק המשך טיפולים למשך שנים, והמדובר בטיפולים שלא שווים שום דבר. מנציחים את העוני והנזקקות.

מקצוע העבודה הסוציאלית דורש אישיות של בהמה, ניבזיות, נרקיסיסטיות. מדובר בכלבות שטניות שמתאים להן לשמש כסוהרות בטרבלינקה.

ועכשיו לכתבה:

נלקחה מחיק אמה

ג'וליה טל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.