אונס ילדה בת 13 בפנימיית נווה מיכאל בפרדס חנה בחסות משרד הרווחה

אונס ילדה בת 13 בפנימיית נווה מיכאל בפרדס חנה בחסות משרד הרווחה
הכניסה לפנימיית נוה מיכאל
Spread the love

מה קורה בפנימיית נווה מיכאל בפרדס חנה? דיווחים מאוד מטרידים על הנעשה שם הגיעו ודווחו בעבר. מדובר במחנה ריכוז לנערות דתיות שנחטפות מהוריהן בצו חירום ע"י עובדות סעד, ושופטי הנוער מאשרים זאת כחותמת גומי.

בדיווחים שהגיעו אלינו נמסר כי בנווה מיכאל הילדים מחוייבים לסגוד למנהל, דוד פרידמן, להתפלל לשלומו ולהעריץ אותו. בנות השירות הלאומי מספקות כוח עבודה חינם על חשבון המדינה. הצוות הטיפולי של עו"סים ופסיכולוגים מתעמרים בילדים, חושפים אותם לתכנים לא רצויים, ודוחפים את הילדים להתמרדות, ורבים בורחים משם.

לפני חודש אירע בנווה מיכאל אונס מחריד. ראו כתבתו של אלי סניור. בתמונה:  דוד פרידמן, המנהל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4644324,00.html

5.4.2015 – חשד: נערים אנסו בת 13 כמה פעמים

הנערה סיפרה לחוקרים כי הנערים איימו עליה והיא לא יכלה להתנגד להם. בערב החג נעצרו הנערים,

שלושה נערים בני 14-13, תושבי אזור השפלה, נעצרו בערב החג בחשד שאנסו נערה בת 13 וביצעו בה עבירות מין כמה פעמים שונות. בית משפט השלום בפתח תקווה שחרר אותם היום (א') למעצר בית.  הפרשה הקשה נחשפה בעקבות מידע שהגיע ממוסד חינוכי שבו לומדת הנערה. חוקרי המשטרה החלו בגביית עדויות על אף מצבה הנפשי הקשה.

בעקבות מידע מודיעיני שהתקבל, הגיעו החוקרים לשלושה נערים המתגוררים סמוך למוסד החינוכי שבו לומדת הקטינה – ושם ככל הנראה החלה ההיכרות ביניהם.  על פי העדויות, במקרה אחד לפחות הגיעו השלושה למקום שבו שהתה הנערה, ותוך שהם מאיימים עליה ביצעו את זממם. הנערה סיפרה על כך לחוקרים ואף טענה כי ניסתה להניא את השלושה מכך, ואולם הם איימו עליה והיא לא יכולה הייתה להתנגד להם.  "מדובר במקרה רגיש לאור הסיפור של הנערה", אמרו גורמים במשטרה. "יחד עם זאת מדובר באירוע חמור, ואנחנו מתייחסים אליו בצורה כזאת – ועל כן נשלחו הנערים למעצר".

עורכי הדין קטי צווטקוב, אבי כהן ואיתי בן נון – המייצגים את החשודים מטעם הסניגוריה הציבורית, אמרו: "מדובר בנערים צעירים מאוד הנחקרים בחשד למעורבות בפרשה. הקטינים שוהים בפנימייה גם הם. אנו נמצאים בתחילתה של חקירה משטרתית ומוקדם מידי להסיק מסקנות כלשהן".

ג'וליה טל

One thought on “אונס ילדה בת 13 בפנימיית נווה מיכאל בפרדס חנה בחסות משרד הרווחה

  1. זה באמת נכון שמי יערה ליצירת קשר זה הפייס שלי yaara Moreno גם אני נאנסתי שם ונוצלתי קיבלתי מכות כיום אני בת 29 לעולם לא אסלח להם הם לא דתיים הם נאצים יזהרו לשלוח ילדים לשם גם מערכת רווחה נוראה מזל שלא נכנסתי לבית משוגעים או התאבדתי…לשם אפשר להגיע בקלות..צביה גרפי ואדון דויד פרידמן זה אלוהייענישם אותכם על הבל שגרמתם לי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.