עו"ס אתי דור דוברובינסקי הגישה תצהיר שקרי וכוזב. רות לבהר-שרון ביהמ"ש מחוזי ת"א: היא התנצלה

Spread the love

פקידת הסעד אתי דור הגישה תצהיר שקרי לביהמ"ש מחוזי ת"א, במטרה לדחות ערעור שהוגש על פסק דין של  נועה גרוסמן, חסרת הבנה בסיסית בדיני לשון הרע.

רות לבהר-שרון, עליה נכתב כי היא כותבת פסקי דין בניגוד לחקיקה ולפסיקה, ראו כתבה בקישור כאן: השופטת רות לבהר-שרון אסרה לפרסם במשך חודש תביעה שהגישה חברה נגד עובדת שמעלה ב-8 מיליון שקל. האיסור מנוגד לחקיקה ולפסיקה, http://www.news1.co.il/Archive/001-D-371604-00.html

אמרה מיד בתחילת הדיון: "היא התנצלה", וכך פטרה את פקידת הסעד שהגישה תצהיר כוזב ושקרי לבית המשפט, במטרה לקבל דבר במרמה. לבהר-שרון, לא פירטה ולא נימקה כיצד הגיעה למסקנה זו, וגם לא ציינה את דבריה בפרוטוקול הדיון.

התנהגותה של רות לבהר-שרון יוצרת רושם, כי בית המשפט הוא מקום מופקר שבו עובדת ציבור יכולה להגיש תצהירי כזב בשיטת "מצליח" ובמידה ומתגלה התרמית, אפשר להתנצל ולהמשיך הלאה. אבל לו תצהיר כוזב היה מוגש על ידי אזרח מן השורה כנגד עובדת ציבור, או אז, השופטת הייתה קונסת את מגיש התצהיר הכוזב בהוצאות אסטרונומיות ודוחה לו את הערעור.

אתי דור דוברובינסקי חוטפת הילדים, אמרה בתום הדיון לעיתונאית לורי שם טוב: "תמכרי כליה ותשלמי".

כששומעים את דברי פקידת הסעד ורואים כיצד מתנהג דובר איגוד העו"ס דוד גולן, מבינים שמהרווחה לא יוצאת שום רווחה. נהפוך הוא: רק נזקים הם מביאים על המשפחה. מדובר למעשה בחוטפי ילדים שבלי בושה, לאחר שהם גונבים את הילדים מההורים הם הולכים ותובעים אותם ועוד בשיא חוצפתם אומרים להורים, לכו תמכרו כליה כדי לממן אותנו.

האם ישנה משפחה במדינת ישראל שפונה למשרד הרווחה? קיראו את התגובות האלימות של דוד גולן דובר איגוד העו"ס ושל חברתו המטורללת צפרא דוויק המשובשת.

השופטת רות לבהר שרון "עובדת ציבור מעל החוק". תמונה: גוגל
השופטת רות לבהר שרון "עובדת ציבור מעל החוק". תמונה: גוגל

פסק דין שופטת עפרה צ'רניאק ע"ר 35760-04-15 ביהמ"ש מחוזי ת"א לורי שם טוב נגד אתי דור דוברובינסקי, קובץ pdf

תצהיר כוזב שהגישה עו"ס אתי דור דוברובינסקי לביהמ"ש שופטת רות לבהר שרון ע"א 43083-03-15, קובץ pdf

salome

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.