עו"ס אתי דור דוברובינסקי לשכת רווחה רמת גן שקרים ומניפולציות לסחר בילדים

Spread the love

עובדת סוציאלית אתי דור דוברובינסקי לשכת רווחה רמת גן – שקרים ומניפולציות לסחר בילדים

 אתי דור דוברובינסקי - שקרים ומניפולציות לסחר בילדים

אתי דור – שקרים ומניפולציות לסחר בילדים

מאי 2012 – פקידי סעד לחוק הנוער מקבלים מבתי משפט על פי נורמה סמכויות סטטוטוריות לחרוץ גורלות ילדים ומשפחות, ואשר לא ניתן לערער על התנהגותם והחלטותיהם.

ערכאות הערעור מצטטות מוצא פיהם של פקידי הסעד כ"תורה מסיני".

נורמה זאת מהווה לרשויות הרווחה קרקע פוריה לסחור בילדים כרצונן במסגרות מופרטות וטיפוליות שונות ומשונות באין מפריע, על גבם ועתידם של ילדים ומשפחותיהם, כפי שנעשה בספרד הפאשיסטית בימי הרודן פרנסיסקו פרנקו.

אתי דור דוברוביניסקי – פקידת סעד לחוק הנוער מהווה דוגמא מובהקת להתנהלות פאשיסטית פוגענית ומניפולטיבית.

התנהלותה של פקידת הסעד אתי דור דוברוביניסקי נגד האמא לורי שם טוב וילדיה מאופיינת בהטרדות מאסיביות, שקרים ועלילות, הטעיות, והכשלות לאורך זמן, מה ששגור בפיה המרעיל של פקידת הסעד אתי דור דוברוביניסקי  כ"טובת הילד".

עדויות שקר – אתי דור העידה שקר בבית משפט ולא נתנה את הדין  – כשנשאל איציק פרי ע"י עו"ד רז משגב בעדותו בבית משפט מדוע לא ציין בתצהירו כי פקידת סעד לחוק הנוער אתי דור דוברוביניסקי שיקרה בבקשתה בעבר לצו הגנה ומדוע לא עשה מאומה בנדון, ענה כי זהו תפקידו של בית משפט.

מדובר בבקשה שהגישה אתי דור לבית משפט ונתפסה על שקר חמור.

פקידת הסעד אתי דור דוברוביניסקי מעולם לא נתנה את הדין על מעשיה.

מתן עדות שקר ביודעין נקבע כעבירה פלילית ברבות ממדינות העולם. בישראל, נקבע בסעיף 237 לחוק העונשין שהעונש על עדות שקר הוא מאסר של עד 7 שנים.

הטרדות מאסיביות באמצעות תלונות שווא במשטרה –

אתי דור דוברובניסקי פקידת סעד בהיותה מטפלת ומשגיחה על ילדים בצו בית משפט חייבת על פי חוק העונשין מחויבת להיות ע"פ חוק העונשין סעיף 368ד.ז בכל תלונה במשטרה בעיינם.

כשנשאלה אתי דור בעדותה בבית משפט מה עלה בגורל מבול התלונות שהגישה במשטרה נגד האמא לורי שם טוב בעניין ילדיה ענתה תשובה לקונית מתחמקת: "אין לי מושג מה קרה עם זה, כי אני עסוקה בצורכי הקטינים, והטיפול בהם. אין לי זמן."

מדובר בהתנהגות בזויה ואלימה של פקידת הסעד אתי דור דוברוביניסקי, היא חוטפת ילדים מאימם "בשם טובתם" מגישה מבול תלונות במשטרה נגד אימם, ואף לא טורחת לברר מה הניבו חקירות.

המחוקק ייחס חשיבות עליונה למעורבות פקידת סעד בתלונות על תקיפת, הזנחת קטינים. פקידת הסעד אתי דור דוברוביניסקי לא רק שהגישה מבול תלונות נגד האמא והביאה להוצאת פתאומית של הילדים מביתם אלא לא טרחה לבדוק את תוצאות החקירה.

התנהלותה של אתי דור דוברוביניסקי מדיפה ריח חריף של שיקולים זרים, סחר בילדים ובני אדם, מדון וזדון.

עלילות, חקירות ילדים מאסיביות שיעידו נגד אימן, שימוש בילדים נגד אימם – פקידת הסעד אתי דור דוברוביניסקי השתמשה בילדיה של האמא לורי שם טוב כדי להוציא אותם מחזקתה ולסחור בהם במסגרות הרווחה המופרטות – 6 חודשים במרכז חירום, אבחונים וטיפולים שבסופם אינם רואים את אימם במשך 3 שנים וחצי עד עצם היום הזה.

כן השתמשה בילדים להתחמק ממחויבותה לבדוק האם יש בסיס ראייתי מהמשטרה לעלילותיה ואמרה: "אין לי מושג מה קרה עם זה, כי אני עסוקה בצורכי הקטינים, והטיפול בהם. אין לי זמן.". וכן בכיוון הנגדי הציגה את האם כתוקפנית בפני חוקרי ילדים שהוציאו חקירות כדעתה.

האמא לורי שם טוב יצאה ללא רבב מכל מבול התלונות במשטרה שהגישה נגדה פקידת הסעד אתי דור דוברוביניסקי.

פקידת הסעד אתי דור דוברוביניסקי נכשלה בהגנה על הילדים (בלשון המעטה) והביאה לנתק בינם לבין אימם – לפני מעורבותה של אתי דור דוברוביניסקי עם וועדותיה השונות היה לילדים קשר טוב עם אימם ואביהם.

כיום הילדים בנתק מאימם מזה כשלוש שנים וחצי, האמא אישה עובדת ללא רבב.

אתי דור דוברוביניסקי גרמה לעוגמת נפש לילדים בשל הרחקתם למרכזי כליאה של רשויות הרווחה לששה חודשים, והביאה להוצאות כלכליות של מאות אלפי שקלים להורים בערכאות משפטיות שונות. 

סוף דבר 

פקידת הסעד אתי דור דוברוביניסקי לא בחלה השום אמצעי לנתק את האמא ל' מילדיה תוך שהיא רומסת את החוק והכללים. אתי דור דוברוביניסקי הסבה לאמא לורי שם טוב נקיה מכל עברה, נזקים כלכליים ומזה שלש שנים היא אינה רואה את ילדיה.

אתי דור דוברוביניסקי מצדיקה התנהגותה "בשם טובת הילדים" אולם בפועל מהנהגותה עולה צחנה מבאישה של סחר בילדים. אתי דור היא "בורג" במערכת משומנת לסחר בילדים ההורסת אלפי משפחות בכפייה ובהונאה מידי שנה

פקידת הסעד אתי דור דוברוביניסקי מעידה על מחדליה בבית משפט

פקידת הסעד אתי דור דוברוביניסקי מעידה על מחדליה בבית משפט

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=VLheyiOr5F4&feature=relmfu]

התכנון של פקידת הסעד לחטוף את ילדיה של לורי שם טוב בא ביום 25.11.2008.

פקידת הסעד ביקשה מהאמא לורי שם טוב להגיע ללא ליווי עורך דין לועדת החלטה שנועד לחטיפת ילדיה ביום 06.1.2009 כשפקידת הסעד יועדת מבעוד מועד שביום ועדת החלטה היא תחטוף את ילדיה של האמא לורי שם טוב.

לאחר שילדיה של לורי שם טוב נחטפים ממשמורתה ומושמים במתקן חרום ויצו הדסים – כל תלונות השווא השקריות של אתי דור דוברובינסקי נסגרות מחוסר אשמה פלילית של האמא. ילדיה של האמא לורי שם טוב לא שבו אליה עד עצם היום הזה. שלוש שנים וחצי לאמא אין שמץ של מושג מה עלה בגורלו של בנה בכורה אורם והיא מנותקת ממנו לחלוטין. את בנה הקטין אריאל האמא פוגשת פעם בשבוע שעה בשבוע במתקן קשר בתל אביב.

קישורים:

salome

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.