תחלואי הפרטת פנימיות הרווחה – ארה"ב: שופט קיבל שוחד ושלח נערים למתקני כליאה. במדינת ישראל המצב זהה. שופטי בית משפט לעניני משפחה ושופטי בימ"ש לנוער מתוגמלים על כל הוצאת ילד לפנימיות משרד הרווחה

Spread the love

תחלואי הפרטת פנימיות הרווחה – ארה"ב: שופט קיבל שוחד ושלח נערים למתקני כליאה

במדינת ישראל המצב זהה, שופטי בית משפט לעניני משפחה ושופטי בית משפט לנוער – מתוגמלים כספית על הוצאת ילדים לפנימיות משרד הרווחה

רווחה והפרטה שווה שחיתות
אוגוסט 2011 – מתברר כי למערכת הרווחה המופרטת תחלואים קשים.
שופטים ועובדי רווחה עלולים בנקל לקבל שוחד ממוסדות רווחה מופרטים: משפחות אומנה, פנימיות, מרכזי חירום ועוד, תמורת העברת ילדים בכפייה למוסדות אלו (כסף תמורת ילד).
בישראל הקרקע פוריה לשחיתות במערכות הרווחה בשל החיסיון, העדר פיקוח, ואי כפיפות לדיני ראיות. מדובר באלפי ילדים המוצאים בכפייה מביתם ברשעות (85% בתואנת "הזנחה") ע"י מערכת הרווחה הישראלית המופקרת ע"פ "סברות" של פקידי סעד, ו"חותמות הגומי" בבתי משפט לענייני משפחה ובתי משפט לנוער.

"הטיפולים הסוציאליים" המעוותים של רשויות הרווחה – חלק 1 – מדינת ישראל, אוגוסט 2011
[youtube http://www.youtube.com/watch?v=Tm18tkU5Ehw]

"הטיפולים הסוציאליים" המעוותים של רשויות הרווחה – חלק 2, מדינת ישראל, אוגוסט 2011

תחנוניו של ילד להשבתו להוריו. תחנוניהם של בני נוער להפסקת טיפולים פסיכיאטריים כפויים בעל כורחם

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=h3mR6W02K6M&w=425&h=349]

הכתבה ארה"ב: שופט קיבל שוחד ושלח נערים לבתי סוהר , ynet , AP , אוגוסט 2011

מארק סיאוורלה ג'וניור הורשע כי קיבל מיליון דולר מאדם שהקים שני מתקני כליאה לנוער בתמורה "למילוי" התאים בפרשה שנודעה בשם "ילדים תמורת מזומנים".

בעקבות השערוריה ביטל בית המשפט העליון בפנסילבניה 4,000 הרשעות.

בית משפט בפנסילבניה, ארה"ב, גזר הלילה (יום ו') 28 שנות מאסר על שופט שהורשע במעורבות בפרשת שחיתות גדולה, שהובילה להרשעתם של אלפי בני נוער. השופט מארק סיאוורלה ג'וניור הורשע כי קיבל מיליון דולר מאדם שהקים שני מתקני כליאה לנוער בתמורה "למילוי" התאים במורשעים, בהם ילדים בני 10.

פרשת "ילדים תמורת מזומנים" (kids for cash) ב-2008 ומאז עברה תהפוכות משפטיות רבות. בתחילה הודו סיאוורלה ושופט נוסף, מייקל קונהאן, במרמה ועבירות מס והשיגו הסדר טיעון שבמסגרתו היו אמורים להישלח לשבע שנות מאסר. ואולם, הסדרי הטיעון נדחו לאחר שהשניים סירבו לקחת אחריות גם לחשדות לשוחד בתמורה לכליאה.

בעקבות כך, חודש ההליך המשפטי עד שבסופו של דבר הורשעו השניים בקבלת שוחד ממקים המתקנים, רוברט מריקל, ובסחיטה של מאות אלפי דולרים נוספים משותפו של מריקל, רוברט פאוול. בעקבות ההרשעה, ביטל בית המשפט העליון של פנסילבניה 4,000 הרשעות שהתקבלו על-ידי סיאוורלה בשנים 2003-2008 בטענה כי הפר זכויות חוקתיות של בני נוער העומדים לדין, ובהן הזכות לייעוץ משפטי והזכות לערעור.

סיאוורלה, בן 61, התנצל בטרם הקראת גזר הדין בפני משפחתו, קהילתו ובני הנוער שנידונו על ידו. הוא כינה את עצמו "צבוע" וכמי שנכשל בביצוע מה שהוא מאמין בו.

"אינני מאשים איש מלבדי על מה שקרה", אמר.

עם זאת, מיד לאחר מכן תקף בית המשפט העליון בפנסילבניה ואת ועדת החקירה שהוקמה בעקבות חשיפת השערוריה וטען כי עשה כל מה שהיה יכול כדי לשמור על זכויות הילדים.

פרקליטיו ביקשו מהשופטים להסתפק בעונש "הגיוני" בטענה כי מרשם כבר נשפט בתקשורת.

לאורך שנותיו במערכת המשפט היה סיאוורלה ידוע כשופט קשוח ביותר, בעל סגנון אוטוקרטי. הוא שלח למתקני כליאה ילדים ונערים רבים כבר אחרי העבירות הראשונות שלהם וגם במקרים של עבירות קלות יחסית.

הוא גם הורה לאזוק ילדים ובני נוער ולהוציאם מאולם בית המשפט מיד אחרי גזר הדין מבלי שיזכו להיפרד ממשפחותיהם. דינו של השופט השני שהורשע בפרשה טרם נגזר.

במדינת ישראל המצב זהה.

ילדים מוצאים ממשמורת ההורים על לא עוול בכפם, ונחטפים ממשמורת ההורים.

השופט נפתלי שילה, הוציא צו איסור פרסום, להסתיר את מעורבותו בענין חטיפת ילדיה של לורי שם טוב ממנה , ובענינו האישי בניתוק ילדיה של לורי שם טוב מאמם.

לורי שם טוב, ביקשה משר המשפטים כי יערוך ועדת חקירה נגד השופט נפתלי שילה, ועל התלונות המרובות נגדו המעידות, כי מדובר בשופט שמוציא ילדים בכפיה ממשמורת ההורים, ללא שיש בידו ראיות ו/או עובדות להוצאת הילדים לפנימיות ומתקני חרום של משרד הרווחה.

שר המשפטים מסר ללורי שם טוב, כי נושא ועדת חקירה איננו מצוי בסמכותו.

לפיכך, דואגת לורי שם טוב, כי כל הציבור ומדינת ישראל ידעו, כי השופט נפתלי שילה – מתוגמל על הוצאת ילדים בכפיה, ומעורב באופן אישי בפנימיות משרד הרווחה.

 

אישתו של השופט נפתלי שילה – יהודית שילה, עובדת סוציאלית, עובדה המסבירה את הקשר ההדוק בין משרד הרווחה למערכת המשפט ואת התגמול בין נפתלי שילה לבין פנימיות משרד הרווחה המופרטות, אשר מתגמלות כספית את השופט על כל ילד שהוא שולח לפנימיה שלהם.

השופט נפתלי שילה, קיבל כסף תמורת ניתוק הילדים של לורי שם טוב מאמם. מדובר בשופט שדוגל במדיניות סטאלין ודוגל בניתוק ילדים מהוריהם, תוך צידוד ואהדה לפקידי הסעד אשר לדברי השופט מבצעים "עבודת קודש".

 

להזכיר לשופט נפתלי שילה – עבודת קודש היו מבצעים בבית המקדש. עובדים סוציאליים מקבלים משכורת תמורת עבודתם הבזויה והטמאה.

 

 

מדובר בשופט מושחת, אשר מאות תלונות הוגשו נגדו בשנת 2010, ונציב קבילות תלונות הציבור על שופטים סגר את כל התלונות ללא נימוק.

יש להעיף את השופט המושחת מכסאו, ולדאוג כי יובא לבית דין בהאג, שם יתן את הדין על קבלת כספים תמורת חטיפת ילדים למתקני חרום ופנימיות משרד הרווחה.

השופט נפתלי שילה – בית משפט לעניני משפחה רמת גן – ניתוק ילדים מאמם – כשלון בהגנה על ילדים

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=GVIPo3OCi20&w=425&h=349]

זעקת אם – חטיפת ילדיה של האמא לורי שם טוב, למתקן חרום ויצו הדסים אבן יהודה

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=6w1p4Iw57w8&w=425&h=349]

salome

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.