התאבד אבא גרוש אורן אזולאי ספר מחולון – ב- 2016 הפגין מול ביהמ"ש העליון נגד האפרטהייד המגדרי המתחולל בישראל נגד אבות

התאבד אבא גרוש אורן אזולאי ספר מחולון – ב- 2016 הפגין מול ביהמ"ש העליון נגד האפרטהייד המגדרי המתחולל בישראל נגד אבות
אורן אזולאי, אבא וספר מחולון התאבד
Spread the love

אורן אזולאי היה אבא גרוש שחי בחולון ומקצועו ספר. במקומון חולון נט כתבו עליו שהוא "נפטר בדמי ימיו", אבל כמובן שלא כתבו שהוא לא באמת נפטר, אלא התאבד. אם תיכנסו לפייסבוק של חולון נט תראו שהחברים והמכרים האוהבים שלו בהלם וכולם שואלים "איך נפטר" ואף אחד לא עונה. ככה זה בישראל: גברים מתאבדים וכותבים עליהם שהם "נפטרו", כאילו זה טבעי שבגיל כל כך צעיר גברים בישראל הולכים לעולמם. https://www.facebook.com/holononline/posts/1164167157312480

בספטמבר 2016 אזולאי נצפה בין המפגינים של "א' זה אבא", בבית המשפט העליון נגד האפרטהייד המגדרי המתחולל בישראל נגד גברים. ההפגנה הייתה נגד השואה שמחוללים שופטי העליון בישראל בגברים של מדינת ישראל. אזולאי לא שיער לעצמו שתוך 4 שנים גם הוא ייהפך חלק מהסטטיסטיקה של שואת הגברים בישראל וההתאבדויות הנעלמות מהעין.

אנחנו לא יודעים למה אורן אזולאי התאבד, אבל לא קשה לדמיין מה קרה. אורן היה עצמאי, ספר. הוא צריך לשלם דמי שכירות, וגם לא מעט דמי מזונות. במרץ 2020 התחילה מגפת הקורונה והעסקים נסגרו. כעצמאי אולי קיבל מביבי מענק כספי, אבל הרשמות בהוצל"פ לא מתחשבות בעובדה שאין פרנסה בגלל הקורונה. הן מעקלות הכל. ההוצאה לפועל היא הגיליוטינה המודרנית של מדינת ישראל, הוצאה להורג.

אורן אזולאי, אבא וספר מחולון התאבד
אורן אזולאי, אבא וספר מחולון התאבד

במקומון גו-אייטם חולון – ראשל"צ בתם ים ספדו את הספר האהוב ושוב – אף מילה על כך שהתאבד או למה התאבד או איך התאבד:

אורן אזולאי – יהי זיכרו ברוך

הספר האהוב של חולון נפטרAvatar מערכת GOITEM 04.12.2020 17:02

הספר החולוני האהוב אורן אזולאי http://Oren Azoulay נפטר, יהי זיכרו ברוך.

אורן אזולאי הספר החולוני התאבד
אורן אזולאי הספר החולוני התאבד

חברים רבים הספידו את אורן ז"ל ברשתות החברתיות, אנו מביאים את חלקם.

חן כותבת: 1.12

שעה 22:30 הטלפון הארור.. חן אורן מת!!!! מי שמכיר אותי יודע כמה אתה הכול עבורי, היית חבר שלי, אח יקר שלי, איש הסוד שלי… אני לא מצליחה לעכל שאתה כבר לא איתי. למה אורן, למה אתהההההההה!!!!!! הלב שלי מרוסק. שבוע שעבר הייתי צריכה לבוא אלייך לסופ"ש, חייגת אליי אמרת לי, חן אני דואג לך איך תנהגי עד לפה בסופה? תבואי עוד שבועיים!!!! אורן, כיוונת לעוד שבועיים לאזכרה שלך! רע לי, עצוב לי, אין לי מילים לתאר את האבל את הצער הזה. מלך שלי, כל עולמי, תשמור עלינו מלמעלה ותשלח לנו כוחות כי הכוחות נגמרו. אורן אזולאי יהיה זיכרך ברוך, תנוח על משכבך בשלום !!!

נועם כותב:

אורן.. אזיל.. בז.. אח שלי, חבר שלי, אחד היחידים שלא היו לי סודות איתו… את התשובה ל "למה" כנראה שרק אתה ואלוהים יודעים .כמה חברים ואנשים דיברו איתי עליך היום, כולם בפה אחד אמרו שאתה אדם טוב, חיובי, שמח. (כן קשה לי לכתוב עלייך בלשון עבר). אזיל, כמה עברנו יחד??? מגיל 11 עד גיל 20 להורים שלי היה עוד ילד, פשוט ככה. חופשות משפחתיות, ארוחות חג, ימי הולדת, יציאות ובילויים…. אורן, אם רק הייתי יודע שאתה צריך/זקוק/רוצה משהו – הייתי עושה הכל! למה לא דיברת? למה לא רמזת..?? דע אני אוהב אותך אהבה אמיתית, וכן מודה שגם קצת כועס עלייך או אולי על עצמי. אני לא מאמין ויקח לי הרבה הרבה הרבה זמן להאמין או שאולי זה איזה חלום רע, סיוט יותר נכון שאתעורר ונתעורר ממנו. אמא שלי לא ישנה כל הלילה, רק חשבה עלייך… אורן, אזיל, אהוב שלי, שמור על כולנו מלמעלה. מלאך בדמות אדם שכנראה ישאר מלאך.יהי זכרך ברוך.

עידית כותבת:

לפני חודשיים וחצי הגעת אלי הביתה הייתי בדיוק שבוע אחרי הלידה גיסתי הילה דאגה שתבוא ותסדר אותי קצת הרגשתי זוועה בכל זאת אחרי לידה קורונה וכו׳ וכמובן שאתה באת בלי יותר מדי שאלות עשיתי לי פן טיפלת בחמתי היית אצלנו משהו כמו שעתיים שלוש דברנו צחקנו סיפרת לנו על התוכניות שיש לך לעתיד על התוכניות שקצת השתבשו אבל שיתפת, דברת, כזה היית. נכון שאתה ואני לא היינו חברים מילדות אבל היית האח של.. אלירן ואני חברים ומכירים מגיל 3 בילדות תמיד היינו יחד אתה למדת עם אחותי ולימים נהייתם חברי נפש כשסיפרתי לאורטל שהשמועה נכונה היא לא רצתה להאמין כמו כולנו הייתה בהלם ממש סירבה לקבל את העובדה שאתה כבר לא איתנו לא בעולם הזה בכל אופן, אורן שנים שאמא ואני היינו מגיעות להסתפר אצלך שנים שאנחנו מכירים תמיד היית עם חיוך על הפנים ותמיד דאגת, עזרת לכל מי שרק צריך אבל כנראה אורן שאף אחד מאיתנו לא ידע מה קורה ברחשי ליבך אורן אתמול הרגשתי חובה להגיע ללוויה הגעתי כי זה אתה כי זה לא נתפס כי קשה להאמין מקווה שראית כמה אהבו אותך כמה אוהבים אותך השארת את כולנו עם הלמה ואיך.. וכנראה שלעולם לא נדע.. אני רק מקווה שמצאת את מנוחתך ואת שלוותך. *היום אזרתי אומץ וסיפרתי לאמא שלי וכמו שחשבתי שיקרה נשבר לה הלב, כל כך אהבה אותך. אורן תהיה מנוחתך בגן עדן.

ttps://www.goitem.co.il/%D7%99%D7%94%D7%99-%D7%96%D7%99%D7%9B%D7%A8%D7%95-%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9A-3/

עינת טל סופדת את אורן:

"אני חושבת וחושבת מה לעשות למענך לא נתפס ולא מתעכל והחלטתי לעשות ערב הפרשת חלה למענך בנות יקרות ב 16/12 אני עושה ערב הפרשת חלה לעילוי נשמת אורן בן ליליאן נר שביעי של חנוכה כמה אתה חסר כמההה לא מתעכל יהי זכרך ברוך ותשמור עלינו מלמעלה".

גני עדות סופד את אורן:

"אני יומיים חושב שאני בחלום שואל את עצמי שאלות חושב המון איך זה יכול להיות שבן אדם כמוך כל כך טוב עם נשמה טובה כבר לא איתנו. עבדנו ביחד שנים אצל יוסי תמיד אהבתי להגיד שבחיים לא התווכחנו על משהו היינו חברים טובים הלב לא מצליח לעכל כמה פעמים אמרתי לך בוא אורן נעבוד ביחד ראיתי אותנו עושים את זה בגדול ואתה אמרת לי שעם שותפות היה דבר טוב גם לאלוהים היה שותף. אז צדקת אורן אנחנו בחיים כבר לא נעבוד ביחד אבל תמיד אדמיין לי שאתה לידי כמו שהיית בא למספרה שלי להגיד שלום וישר מתחיל לעזור לי בעבודה כי אהבת לעזור תמיד. אני אוהב אותך אח שלי כותב לך בדמעות וכבר מתגעגע ..".

salome